-->
Anasayfa Uzman Görüşü Haberler  Bağlantılar  Mevzuat  Galeri  Dokümanlar  İletişim Uzmanlık deneyim ekip çalışması RİSK MED
Hizmetlerimiz

 RİSK MED Uzmanlık, deneyim ve ekip çalışmasının önemli olduğunun bilinci ile RİSK MED, iş sağlığı ve güvenliği, çevre, enerji verimliliği, kalite, kurumsal sosyal sorumluluk, trafik güvenliği ve yatırım danışmanlığı konularında sertifikalı ve deneyimli geniş uzman kadrosu ile eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

EĞİTİM HİZMETLERİ

RİSK MED AKADEMİ, deneyimli ve uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal eğitim hizmetlerini sunmaktadır.

Genel eğitim programlarımız dışında grup katılımlarına özel veya firma ihityaçlarına uygun olarak eğitim konusu ve süresi belirlenebilmekte ve talep üzerine eğitimler işyerlerinde gerçekleştirilebilmektedir.

RİSK MED Eğitim Hizmetleri

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

RİSK MED, iş sağlığı ve güvenliği, çevre, enerji verimliliği, kalite, trafik güvenliği, yatırım projeleri konularında  danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Danışmanlık hizmetleri firma ihtiyaçları esas alınarak belirlenmekte ve ekip çalışması anlayışı ile işyeri koşullarına uygun olarak gerçekleştirlmektedir.

RİSK MED Danışmanlık Hizmetleri

OSGB HİZMETLERİ

RİSK MED, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan aldığı OSGB yetkisi ile iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği hizmetleri sunmaktadır.

RİSK MED OSGB Hizmetleri

EĞİTİM KURUMU HİZMETLERİ

RİSK MED, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan aldığı Eğitim Kurumu yetkisi ile (A), (B), (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Temel Eğitim Programları ile (A), (B), (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Yenileme Eğitim Programlarını gerçekleştirmektedir.

RİSK MED Eğitim Kurumu Hizmetleri


RİSK MED Hizmet Listesi için tıklayınız.

Memnuniyetiniz bizim için önemlidir, memnuniyetsizliğinizi lütfen bize bildiriniz.

Müşteri Anket Formu için tıklayınız.
Müşteri Şikayet Formu için tıklayınız.